برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
Menu

تقویم کاری فانتازیو:

برای مشاهده تقویم کاری فانتازیو و اطلاع از بازه‌های پردازش کالاها می‌توانید به بخش تقویم کاری مراجعه کنید.

 برای درک بهتر شرایط مرجوعی و روش ارسال فوری، لازمه که یه آشنایی با انواع کالاها تو فانتازیو داشته باشیم.

کالاهای موجود تو سایت فانتازیو به دو دسته تقسیم میشن:

1.کالاهای آماده ارسال:

تمام محصولاتی که توی دسته‌بندی زیورآلات، اسباب جادو، جاکلیدی، کتاب، شال و کلاه، رداها و تی‌شرت‌های نیو کالکشن قرار دارن، به صورت آماده توی فروشگاه فانتازیو قرار دارن.

2.کالاهایی که بنا به سفارش شما چاپ میشن:

تمام محصولاتی که تو دسته‌بندی‌هایِ قاب موبایل، استیکرهای رنگی و تک رنگ، ماگ‌ها، پیکسل‌ها، ساک پارچه‌ایی، تی‌شرت‌ها، سوئیشرت‌ها و هودی‌ها قرار دارن، بسته به طرحِ سفارش شما بر روی محصول مورد نظر چاپ میشن. فرآیند آماده‌سازی و پردازش این اقلام، سه روز کاری زمان میبره.

 اگر قصدخرید به صورت فوری رو دارین، این امکان وجود داره که از بین کالاهای آماده محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنین، قبل از هرگونه ثبت سفارش حتما با پشتیبانی تلگرام فانتازیو هماهنگی‌های لازم رو انجام بدین.

شرایط مرجوعی کالا

حالا اگرمحصولی به دستمون رسید که با سفارش ثبت شده مغایرت داشت یا آسیب دیده بود، چیکار کنیم؟

این کالاها توسط فانتازیو به انتخاب مشتری مرجوع یا تعویض میشن، فقط کافیه که مشکلتون رو در اولین روز کاری از طریق تلگرام به پشتیبانی فانتازیو اطلاع بدین. هزینه‌ی ارسال سفارش جدید از سمت فانتازیو و ارسال کالای آسیب دیده از سمت شما، بر عهده‌ی فانتازیوست.

لطفا توجه داشته باشین که کالاهایی که به سفارش شما چاپ و آماده میشن، در صورتی که آسیب دیدگی یا مغایرت نداشته باشن، به هیچ وجه قابل تعویض نیستن.

اگر اشتباه از سمت مشتری در هنگام ثبت سفارش رخ داده باشه، تنها در مورد کالاهای آماده‌ (که در ابتدا توضیح داده شدن)، در صورتی که کالایی که قصد تعویض باهاش رو دارین موجود باشه، امکان تعویض وجود داره. هزینه‌ی ارسال سفارش جدید از سمت فانتازیو و ارسال کالای تعویضی، بر عهده‌ی مشتری هست.

فهرست

تنظیمات

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم