برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط مرجوعی کالا

 

شرایط مرجوعی کالا

 

۱- کالاهای معیوب

 

کلیه کالاهایی که هنگام تحویل به مشتری شامل آسیب فیزیکی یا از کار افتادگی هستند توسط فانتازیو به انتخاب مشتری مرجوع یا تعویض می شوند. هزینه ارسال از مجدد از فانتازیو به مشتری و ارسال محصول از مشتری به فانتازیو بر عهده فانتازیو است. 
مشتریان محترم در صورت دریافت کالای داری ایراد لازم است تا مراتب را طی اولین روز کاری به شماره تماس های مندرج در پایین این صفحه یا حساب فانتازیو در تلگرام اطلاع دهند.

 

۲- کالاهای دارای مغایرت

 

اگر کالاهای دریافتی با کالای سفارش داده شده مغایر بود و کالای دیگری به اشتباه برای مشتری ارسال شده بودسفارش توسط فانتازیو اصلاح می شوند. هزینه ارسال از مجدد از فانتازیو به مشتری و ارسال محصول مغایر از مشتری به فانتازیو بر عهده فانتازیو است. 
مشتریان محترم در صورت دریافت کالای داری مغایرت لازم است تا مراتب را طی اولین روز کاری به شماره تماس های مندرج در پایین این صفحه یا حساب فانتازیو در تلگرام اطلاع دهند.

 

۳- کالاهای سالم

 

در فروشگاه فانتازیو دو دسته کالا به مشتریان عرضه می شود.


۱- کالاهای از پیش آماده
 

این کالا ها شامل دسته بندی زیور آلات، اقلام کاربردی، اسباب جادو، شال و کلاه، ساعت و جاکلیدی، کتاب و تی شرت های فروش ویژه می باشند و به صورت آماده در فروشگاه فانتازیو موجود اند.

کلیه کالاهای این دسته به راحتی قابل مرجوع کردن می باشند. در صورت دریافت کالا و عدم رضایت می توانید مراتب را طی اولین روز کاری به شماره تماس های مندرج در پایین این صفحه یا حساب فانتازیو در تلگرام اطلاع دهید. 

لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالا با مشتری و هزینه ارسال از مشتری به فانتازیو بر عهده مشتری است و از وجه بازگشتی به حساب مشتری کسر می گردد.

 

۲- کالاهایی که به درخواست مشتری آماده می شوند.

 

این کالا ها شامل کلیه پوشیدنی های سایت غیراز شال کلاه و تی شرت های فروش ویژه، کلیه قاب های موبایل، استیکر های رنگی و تک رنگ، ماگ ها، پیکسل ها و نامه های هاگواراتز می باشد. از آنجا که این محصولات پس از ثبت سفارش و به درخواست مشتری با همان ویژگی های انتخاب شده آماده می شوند امکان برگشت آنها وجود ندارد. بنابراین لطفا هنگام ثبت سفارش این دسته از محصولات با دقت انتخاب نمایید.

 

 

 

 

 

فهرست

تنظیمات

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم