برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
بخش های دیگر مجله

جعبه HTML

 • پایان در راه است!
  پایان در راه است!
  108 بازدید پسندشده

  طی اعلام رسمی «استودیوی ماپا» (MAPPA Co., Ltd) انیمه‌ی «اتک آن تایتان» (Attack on Titan) در اوایل سال ۲۰۲۳ و برای بار سوم تو فصل پایانی خودش برمیگرده؛ بعد از تقریبا یک دهه از انتشار اولین قسمت این انیمه، بالاخره پایان در راهه و این بار واقعیه. متأسفانه برای طرفدارهای دنیای انیمه، به طور شگفت انگیزی اطلاعات کمی در مورد فصل جدید منتشر شده. با فانتزی‌مگ همراه باشین تا جزئیات پارت سوم فصل چهارم این انیمه‌ی محبوب رو بررسی کنیم.

  بیشتر بخونین
 • کتاب «سقوط نومه نور» منتشر شد
  کتاب «سقوط نومه نور» منتشر شد
  252 بازدید پسندشده

  کتاب «سقوط نومه‌نور» که به تازگی توسط «بنیاد تالکین» منتشر شده، تمام وقایع دوران دوم رو که به صورت پراکنده در مابقی کتاب‌ها روایت شده بود، شامل میشه. این کتاب مجموعه‌ایی از دست‌نوشته‌های «تالکین»، یادداشت‌هایی از «کریستوفر تالکین» (پسر بزرگ تالکین) و آرت وورک‌هایی زیبا از «آلن لی» (طراح مناظر در فیلم‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها) هست؛ ویراستاری این کتاب بر عهده‌ی «برایان سیبلی» از (تالکین شناس معروف) بوده. با فانتزی‌مگ همراه باشین تا نگاهی به این اثر جدید داشته باشیم.

  بیشتر بخونین
 • به شباهت‌ کاراکترهای سریال گیم آوترونز و خاندان اژدها توجه کرده بودین؟
  به شباهت‌ کاراکترهای سریال گیم آوترونز و خاندان اژدها توجه کرده بودین؟
  169 بازدید پسندشده

  فصل اول سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon)، اولین اسپین‌آف از مجموعه‌ی «بازی تاج و تخت» (The Game of Thrones) با استقبال بی‌سابقه‌ی مخاطبین مواجه شد و پس از انتشار اولین قسمت برای فصل دوم تمدید شد. سریال «گیم آو ترونز» قطعا در این موفقیت سهیم بوده و به بیشتر دیده شدن این سریال کمک بسیاری کرده؛ با فانتزی‌مگ همراه باشین که میخوایم امروز به شخصیت‌های مشابه بین این دو سریال بپردازیم.

  بیشتر بخونین
 • برای سفری دوباره به دنیای کوآنتوم آماده‌این؟
  برای سفری دوباره به دنیای کوآنتوم آماده‌این؟
  104 بازدید پسندشده

  طبق آخرین اعلام‌ها قراره که فیلم مرد مورچه‌ایی و زنبورک: شیداییِ کوآنتوم Ant-Man and the Wasp: Quantumania تو تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ (۱۷ فوریه ۲۰۲۳) روی پرده‌ی نقره‌ایی سینماها به نمایش در بیاد. با فانتزی‌مگ همراه باشین تا جزئیات این فیلم رو بررسی کنیم.

  بیشتر بخونین
 • آیا «یاگامی لایت» پس از مرگ به شینیگامی تبدیل شد؟
  آیا «یاگامی لایت» پس از مرگ به شینیگامی تبدیل شد؟
  214 بازدید پسندشده

  اگه از طرفدارهای پروپاقرص دنیای انیمه و به خصوص «دث نوت» یا «دفترچه‌ی مرگ» (Death Note) باشین، احتمالا تا الآن تئوری‌های زیادی در مورد دنیای «شینیگامی‌»ها و بازگشت صاحب‌های دفترچه‌ی مرگ شنیدین. با فانتزی‌مگ همراه باشین که قراره امروز حسابی این موضوع رو مورد بررسی قرار بدیم.

  بیشتر بخونین
 • مجموعه والپیپرهای دنیای جادویی هری پاتر-سری دوم
  مجموعه والپیپرهای دنیای جادویی هری پاتر-سری دوم
  315 بازدید پسندشده

  فانتزی‌مگ در ادامه براتون کلی والپیپر باحال برای گوشی، از دنیای جادویی هری پاتر قرار داده که میتونید دانلودشون کنید.

  بیشتر بخونین
 • تمام حلقه‌های قدرت در دنیای «ارباب حلقه‌ها»
  تمام حلقه‌های قدرت در دنیای «ارباب حلقه‌ها»
  257 بازدید پسندشده

  حلقه‌های قدرت و تاثیرشون بر سرنوشت مردمِ «سرزمین میانه»، بدنه‌ی اصلی سه‌گانه‌ی «ارباب حلقه‌ها» و سریال «حلقه‌های قدرت» رو تشکیل میده. با اینکه حلقه‌ی یگانه همیشه محور اصلی داستان بوده؛ ولی این انگشتر جادویی و اسرارآمیز تنها حلقه در جهان «آردا» نیست. در مجموعه ۲۰ حلقه به دستِ شخصیت‌های مختلف و با کاربردهای متفاوت ساخته میشه؛ با فانتزی‌مگ همراه باشین که قراره داستان هر کدوم رو بررسی کنیم.

  بیشتر بخونین
 • کتاب «خیزش اژدها: تاریخ تصویری خاندان تارگرین، جلد اول» منتشر شد!
  کتاب «خیزش اژدها: تاریخ تصویری خاندان تارگرین، جلد اول» منتشر شد!
  462 بازدید پسندشده

  اگر داستان سریال «خاندان اژدها» (House ofthe Dragon) حسابی شما رو به خودش جذاب کرده، پس کتاب «خیزش اژدها» قطعا کتاب مورد علاقه‌ی شما از این دنیای فانتزی خواهد بود. این کتاب توسط «الیو ام. گارسیا جونیور» و «لیندا آنتونسون» که قبل از این هم کتاب «دنیای یخ و آتش» رو کار کرده بودن، اجرا شده. این کتاب نگاه عمیق‌تری به «خاندان تارگرین» و افسانه‌های پیرامون اون‌ها داره و مملو از تصاویرسازی‌هایی هست که همه رو به‌ وجد آورده.

  بیشتر بخونین
 • سالی پر کار در انتظار «هنری کویل»
  سالی پر کار در انتظار «هنری کویل»
  217 بازدید پسندشده

  «هنری کویل» (Henry Cavill) که بیشترین شهرت خودش رو بخاطر بازی در نقش «سوپر من» به دست آورده و از سال ۲۰۱۹ نقش «گرالت از ریویا» (Geralt of Rivia) رو در مجموعه فانتزی «ویچر» (The Witcher) ایفا کرده؛ قراره که سال‌های پرکارتری رو هم تجربه کنه. با فانتزی‌مگ همراه باشین تا نگاهی به اخبار و حواشی پیرامون این بازیگر محبوب داشته باشیم.

  بیشتر بخونین
 • تفاوت کتاب و سریال «خاندان اژدها»-اپیزودهای ششم تا دهم
  تفاوت کتاب و سریال «خاندان اژدها»-اپیزودهای ششم تا دهم
  484 بازدید پسندشده

  امروز آخرین قسمت «خاندان اژدها» (House of the Dragon)، اولین اسپین‌آف از مجموعه‌ی «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) هم پخش شد و فصل اول این سریال هم به پایان رسید. از اون‌ جایی که تقریبا خیلی‌ از فن‌ها پا به پای مجموعه پیش رفتن و خیالمون از اسپویل شدن راحته، میتونیم یه مقاله داشته باشیم راجع به تفاوت‌های کتاب و سریال. پس با فانتزی‌مگ همراه باشین!

  بیشتر بخونین
 • تفاوت کتاب و سریال «خاندان اژدها»-اپیزودهای اول تا پنجم
  تفاوت کتاب و سریال «خاندان اژدها»-اپیزودهای اول تا پنجم
  691 بازدید پسندشده

  امروز آخرین قسمت «خاندان اژدها» (House of the Dragon)، اولین اسپین‌آف از مجموعه‌ی «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) هم پخش شد و فصل اول این سریال هم به پایان رسید. از اون‌ جایی که تقریبا خیلی‌ از فن‌ها پا به پای مجموعه پیش رفتن و خیالمون از اسپویل شدن راحته، میتونیم یه مقاله داشته باشیم راجع به تفاوت‌های کتاب و سریال. پس با فانتزی‌مگ همراه باشین!

  بیشتر بخونین
 • وردهای دنیای «هری پاتر» که کمتر به گوشتون خورده!
  وردهای دنیای «هری پاتر» که کمتر به گوشتون خورده!
  221 بازدید پسندشده

  تقریبا برای هرچیزی یه وِرد تو دنیای جادویی «هری پاتر» هست؛ خیلی‌هاشون حتی بعد از گذشت این همه سال، ملکه‌ی ذهن ما هستن ولی وردهای دیگه‌ایی هم بودن که کمتر بهشون پرداخته شده، پس با فانتزی‌مگ همراه باشین تا نگاهی به این لیست جذاب و جادویی داشته باشیم.

  بیشتر بخونین
Showing 1 to 12 of 74 (7 Pages)

فهرست

تنظیمات

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم