برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
Menu

ماگ اسموتی هافلپاف

Smoothie Mug of Hufflepuff 

330000 تومان بدون مالیات بر ارزش افزوده
29700 تومان مالیات بر ارزش افزوده
359,700 تومان
ناموجود
مرجع:
MU-SM-H
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(2)
توضیحات

توی مدرسه جادویی هاگوارتز، هر دانش آموزی توی روز ورودش، طی مراسم کلاه گروه‌بندی (Sorting Hat Ceremony) توی یکی از ۴ گروه هاگوارتز: گریفیندور (Gryffindor)، اسلیترین (Slytherin)، ریونکلا (Ravenclaw) و هافلپاف (Hufflepuff) قرار میگیره. توی این مراسم، از یه کلاه جادویی به اسمِ کلاه‌ گروه‌بندی استفاده میشه؛ این کلاه زمانی متعلق به «گودریک گریفیندور» بود؛ یکی از پایه گذاران مدرسه‌ی هاگوارتز. پیش از استفاده از کلاه گروه‌بندی، زمانی که هنوز ۴ پایه‌گذار مدرسه‌ی هاگوارتز، «گودریک گریفیندور» (Godric Gryffindor)، «هلگا هافلپاف» (Helga Hufflepuff)، «رونا ریونکلا» (Rowena Ravenclaw ) و «سالازار اسلیترین» (Salazar Slytherin) هنوز زنده بودن، دانش آموزان توسط خودشون انتخاب میشدن؛ اما از اونجایی که می‌دونستن تا ابد در این مدرسه حضور ندارن، به دنبال راه حلی بودن تا مطمئن بشن که دسته بندی دانش آموزان آینده هاگوارتز هم به درستی صورت بگیره. به این ترتیب، کلاهِ گودریک گریفیندور رو انتخاب کردن و با جادوی خودشون کاری کردن تا این کلاه به عنوان مرجعِ گروه‌بندی در سال‌های آینده هم استفاده بشه. هر سال روز اول سپتامبر با آغاز سال تحصیلی جدید توی هاگوارتز و ورود دانش آموزان جدید، پروفسور مک گاناگال، این کلاه رو روی سر تک تک دانش آموزان جدید قرار میده؛ کلاه گروه‌بندی با توجه به ویژگی‌های شخصیتی و تمایلات فردی گروه هر کردوم رو انتخاب میکنه!

ویژگی‌های گروه «هافلپاف»: 

دانش‌ آموزان گروه «هافلپاف» به داشتن ویژگی‌های مهربانی، بردباری، کوشایی و فروتنی معروف هستن و با سایر دانش آموزان رابطه‌ی خوبی دارن. از پرآوازه‌ترین افرادی که در گروه هافلپاف قرار گرفتن می‌توانیم به «هانا ابوت» (Hannah Abbott)، «سدریک دیگوری» (Cedric Diggory) و «نیوت اسکمندر» (Newt Scamander) اشاره کنیم.

«ماگ اسموتی گروه هافلپاف»

یکی از جذابیت‌های دنیای هری پاتر برای پاترهدها، گروه هاگوارتزشون هست. ماگ‌های اسموتی فانتازیو نیمه مات هستن، درب پیچی و نی دارن. این ماگ‌ها با طرح‌های زیبایی از هاگوارتز و گروه محبوبتون تزئین شدن.

جزئیات محصول
MU-SM-H

مشخصات

عرض
7 سانتی‌متر
ارتفاع
13 سانتی‌متر
اقلام همراه
نی و درب پیچی

فهرست

تنظیمات

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم